Працівників поліції Закарпаття судитимуть за привласнення службового пального

До суду направлено обвинувальний акт відносно учасників організованої злочинної групи, до складу якої входили начальник та заступник начальника одного з відділень Тячівського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, а також четверо поліцейський вказаного відділення поліції.

Слідством встановлено, що у період травня – жовтня 2019 року вказані службові особи вносили до документів неправдиві відомості щодо обсягів спожитих паливно-мастильних матеріалів службового транспорту, після чого надлишкове пальне привласнювали шляхом заправки власних автомобілів.

Такими діями, Головному управлінню Нацполіції в Закарпатській області завдана матеріальна шкода у сумі близько 40 тис. грн.

Таким чином, члени організованої злочинної групи обвинувачуються у службовому підробленні та привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому організованою групою (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

У разі доведення вини обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові. процесуальне керівництво – прокуратура Закарпатської області, оперативний супровід – Закарпатське управління ВБ Нацполіції.

Відправ другу:
Залишіть коментар