Працівники муніципальної поліції Мукачева за 2 місяці склали 162 адмінпротоколи

За два місяці цього року працівниками ММКП «Муніципальна поліція» щоденно складалися приписи, щодо приведення об’єктів та елементів благоустрою міста до належного стану з визначення строків проведення певних заходів та контролювалось їх виконання.
238
За цей період інспекторами ММКП «Муніципальна поліція» за порушення правил благоустрою міста, неправомірного розповсюдження реклами, порушення правил торгівлі та паркування автотранспорту в пішохідній зоні міста було складено 162 адміністративні протоколи, які направлені на розгляд адмінкомісії Мукачівського міськвиконкому . За результатами розгляду адміністративних матеріалів на правопорушників накладено штрафні санкції в загальній сумі 80 495 грн.

Під час перевірки законності та доцільності розміщення тимчасових комерційних споруд (МАФів) складено 13 приписів за самовільне встановлення, а саме без дозвільних документів малих архітектурних форм (кіосків, павільйонів), З яких за приписами демонтовано 9 штук. Чотирьох власників самовільно встановлених МАФів за адміністративними матеріалами, складеними працівниками ММКП “Муніципальна поліція” адміністративною комісією Мукачівського міськвиконкому притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Проводиться подальша робота по виявленні самовільно встановлених МАФів на території Мукачева.

Мукачівська міськрада

Відправ другу:
Залишіть коментар