Повний занепад: жителі двох мікрорайонів Ужгорода просять пор допомогу (ВІДЕО)


Жителі двох сусідніх мікрорайонів Ужгорода – Радванка і Горяни – звернулися до редакції М-студіо зі своїми проблемами, які самотужки вирішити не можуть,попри численні звернення до міської влади різних скликань.

Мова про відродження мікрорайонів, тоді як зараз їх повний занепад – відсутність каналізацій, водопостачання на деяких вулицях, до амбулаторії під’їхати неможливо, відділень пошти не має, та й взагалі, люди кажуть, жити тут небезпечно.

Відродження двох суміжних мікрорайонів – найстаріших в Ужгороді – Радванка і Горяни – ось головне бажання тутешніх. Жителі активізувалися і створили ініціативну групу, аби відстоювати право на гідне життя. Адже зараз тут проблема на проблемі.

Це – будинок, де народився і виріс відомий угорський поет і політик 17 століття Іштван Дєньдєші, на вулиці, яка носить його ім’я, міг би стати родзинкою мікрорайону та приваблювати туристів. Проте не у такому стані!

А ця занедбана, напіврозвалена будівля у самому серці мікрорайону Радванка – теж має історичну цінність. Збудована у 1927 році за пожертви тодішніх жителів, функціонувала як клуб, а за радянських часів як бібліотека.

Жителів обурив цей факт, вони активізувалися, аби відстояти і зробити тут соціальний центр: клуб, бібліотеку, пошту і приміщення для дільничого поліціянта. Але численні звернення до чиновників кількох скликань так і залишилися без реакції. Віктор Щадей каже, також треба підтримати також і освітні заклади, аби жителі мікрорайонів не водили своїх дітей у інші куточки Ужгорода.

Відправ другу:
Залишіть коментар