Повне відновлення: майже завершили ремонт дороги від Мукачева до Хуста (ВІДЕО)

На Закарпатті триває ремонт доріг. Ділянка від Мукачева до Хуста вже практично завершена, за виключенням кількох мостів, які на кінцевих стадіях ремонту, інфомрує М-Студіо

Наразі роботи тривають від Хуста до Солотвина, а також на ділянках від Онока до Виноградова, від Виноградова до Вилка. Не перший місяць на дорозі державного значення Мукачево-Рогатин тривають ремонтні роботи.

Водії, з одного боку не натішаться, адже нарешті дорожнє покриття відповідатиме всім вимогам і можна безпечно їздити, а з іншого обурені – чекати в кілометрових заторах не подобається практично нікому. Разом з тим, виконавці робіт просять зберігати спокій і набратися терпіння, тим паче, що вони нерідко працюють і вночі.

Наразі ремонтні роботи проводять у Тячеві. Виконавці кажуть, що відповідатиме автошлях усім стандартам. Загалом «ШБУ-77» повинні відремонтувати дорогу до Солотвина. До Нового року роботи мають бути завершені. Проте все знову ж таки залежить від погодних умов. Щодо загальної протяжності вже відновлених доріг та тих, що в перспективі – кілометраж немалий. Тривають ремонтні роботи й у місті Виноградів, дороги Т0719, в напрямку села Онок.

Про необхідність реставрації цього відрізку дороги говорили вже давно. У 2017-2018 роках навіть були проведені певні роботи, однак враховуючи транспортний потік та габарити транспортних засобів – невдовзі транспортне полотно було вщент зруйноване. Зараз роботи виконують з урахуванням усіх нюансів.: Реконструкція передбачає повне відновлення автошляху з прокладенням усіх необхідних комунікацій.До повного завершення тут робіт залишилось відремонтувати кілометр 400. І так само термін виконання залежить від погодних умов.

Варто сподіватися, що вони будуть сприятливими і невдовзі на Закарпатті побільшає якісних доріг.Хотілося б звернути увагу водіїв на невтішну статистику – лише за останній місяць на відрізку між Хустом і Тячевом трапилось кілька ДТП зі смертельними наслідками. А тому візьміть до уваги – хороша дорога не привід нехтувати правилами дорожнього руху і перевищувати швидкість.

Відправ другу:
Залишіть коментар