Потрібна допомога: на Закарпатті згоріло авто та будинок волонтера (ФОТО)


Про горе у родині волонтера Віктора Богдана із с.Угля Тячівського району сповістив у соцмережі Фейсбук користувач Славик Недзельский.

Небайдужих краян просять матеріально допомогти родині. Друзі, минулої ночі вщент згорів будинок та власний автомобіль родини Віктора Богдана із с.Угля Тячівського району – про це повідомив у мережі Фейсбук Славик Недзельський. Відомий волонтер, організатор і учасник близко 30 поїздок на Схід (а це техніка, більше 300 тон вантажу гуманітарної допомоги військовим та цивільному населенню).

А головне – Віктор та його сім‘я, це просто чуйні, добрі, гостинні люди із щедрими і відкритими серцями до всіх нуждених!Будьмо милосердними і допоможімо їм в тяжкий для них час!

Картка для допомоги 4149439103808204 Богдан Ганна Віталівна.

Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, невідомий, в період 00.00 – 02.17, заніс у гараж потерпілого стороннє джерело запалення.

Вогонь охопив гарах, автомобіль, та перекинувся на будинок: пошкоджено покрівлю, стелю і стіни. Повністю знищено автомобіль. З місяця події вилучено усі можливі докази підпалу. Триває слідство.

Джерело: 0312

Відправ другу:
Залишіть коментар