Посварився з батьками та пішов з дому: на Мукачівщині розшукували зниклого хлопця (ФОТО)


Вчора, 3 серпня, за півтори години ювеналам поліції Мукачівщини вдалося розшукати 15-річного юнака із села Жборівці. Хлопець пішов із дому після сварки з рідними. За словами матері, яка й повідомила про зникнення сина в поліцію, ще о 16-ій годині він сказав, що йде кататися на велосипеді.

Проте не повертався додому впродовж семи годин. Стурбована мати звернулася до поліцейських, які одразу ж розіслали орієнтування працівниками району. Пошуком хлопця зайнялися й працівники ювенальної превенції. Саме з інспектором сектору ювенальної превенції неповнолітній втікач вийшов на зв’язок.

Під час телефонної розмови поліцейські дізналися, що хлопець перебуває в сусідньому селі, в будинку свого друга. З дитиною зустрілися ювенали, разом із працівниками групи швидкого реагування.

На цьому робота працівників поліції не завершилася. “З метою недопущення подібних випадків у подальшому, поліцейські провели профілактичну розмову із неповнолітнім та його батьками”, – зазначили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Відправ другу:
Залишіть коментар