Поступив у надзвичайно важкому стані: від коронавіруса помер 40-річний закарпатець


Стало відомо про 19 жертву коронавірусної інфекції. Чоловік із села Бронька Іршавського району помер цієї ночі в Обласному Центрі легеневих хвороб.

До медзакладу його було госпіталізовано вчора пообіді, до цього він перебував на лікуванні в Іршавській районній лікарні.

Головний лікар райлікарні Сергій Караслай повідомив, що 40-річний чоловік поступив до медзакладу ще минулого четверга у важкому стані. Відомо, що померлий упродовж місяця лікувався вдома.

Сергій Караслай директор КНП “Іршавська РЛ”: “Чоловік із Броньки із температурою 39 з важкою вірусною пневмонією. Госпіталізований в інфекційне відділення, були взяті зразки на ПЛР дослідження нажаль, вони виявилися позитивними. Комплекс лікування йшов по повній програмі, але стан чоловіка погіршувався. У вівторок зранку ми відправили його для подальшого лікування в Ужгород, але вночі нам подзвонили, що хворий помер.” – каже лікар.

Як пише Перший кабельний, за словами Василя Скрипа директра ОКТМО « Фтризіатрія»: ” Хворий поступив вчора каретою швидкої медичної допомоги з Іршавського району, до того місяць лікувався вдома. Він поступив у надзвичайно важкому стані і помер до доби перебуванні в стаціонарі”.

Відправ другу:
Залишіть коментар