Пошуки тривають: у Виноградові не припиняють шукати тіло загиблого Василя Гоблика (ВІДЕО)


У Виноградові продовжуються пошуки зниклого 29-ти річного виноградівця Василя Гоблика.

Нагадаємо, молодий чоловік зник 15 днів тому, як з’ясувалося його вбили та викинули до річки Тиса про це свідчать підозрювані, яких затримали згодом.

Місцеві створили пошукові загони та не втрачають надію знайти хлопця. Днями до пошукових заходів підключилися кінологічні служби з Мукачева. Активісти, небайдужі люди та поліцейські перевірили можливі місця заховання тіла.

З самого ранку в суботу десятки небайдужих людей знову зібралися біля річки, аби продовжити пошуки тіла Василя Гоблика. До пошуків підключилися кінологи. Батько загиблого приніс на пошукові заходи особисту річ хлопця, щоби собаки змогли піймати слід.

Люди не вірять в правдивість показів підозрюваних тому продовжують пошуки тіла біля Чорної гори. З ранку до пізнього вечору вони прочісують територію поблизу не зважаючи ні на що. Друзі та знайомі говорять, що надію вони не втрачають та вимагатимуть для можливих вбивць найсуворішого покарання.

Виноградівець Василь Гоблик зник безвісті в ніч з 9 на 10 травня. Згодом було затримано двох осіб Артура Міндак та Роберта Антоні які підозрюються у вчиненні розбійного нападу та вбивстві людини.

В ході слідства правоохоронцями було встановлено, що у ніч зникнення між молодими людьми виник конфлікт, який завершився бійкою. Як розповідають правоохоронці, підозрювані нанесли потерпілому тілесні ушкодження зокрема смертельний удар викруткою. Люди стверджують, що знали чоловіка як доброго та не конфліктного та не вірять, що він міг спровокувати конфлікт.

Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу “Перший кабельний“:

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. 07.04.2020 Виноградівський районний суд розглядав справу 299/240/20 позивача Артуро Міндака про розірвання шлюбу. Під час другого розгляду справи, 12.05.2020 позивач з відповідачем досягли примирення.
    Що таке зробила Рината Міндак, що чоловік передумав розлучатися??