Поштова марка, присвячена закарпатському листоноші, здобула срібло на конкурсі в Європі

Українська марка з закарпатським листоношею Федором Фекетою здобула срібло на міжнародному конкурсі “Найкраща марка Європи 2020”.

Про це пише Суспільне з посиланням на сайт Укрпошти.

Міжнародний конкурс поштових марок був присвячений темі “Давні поштові маршрути”. На ньому Україна представила поштову марку, присвячену закарпатському листоноші Федору Фекеті. Зображення на марці виконала художниця Ірина Медведовська.

Закарпатський листоноша Федір Фекета (1789 – 1838) протягом 30 років пішки доставляв кореспонденцію в будь-яку пору року за будь-якої погоди. Кілька разів у тиждень він долав гірський шлях понад 25 кілометрів до Ужгорода і назад. Чоловік — уродженець Тур’ї Ремети, що в Перечинському районі.

До складу журі конкурсу входили вісім експертів-філателістів, зокрема художники, колекціонери та блогери з Бельгії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Словенії та Люксембургу. Українська марка виборола срібло в номінації “Вибір журі”.

Що відомо

Марку із зображенням закарпатського листоноші номінували на найкращу в Європі. Марка номінована у конкурсі “PostEurop” на найкращу марку Європи—2020 за темою “Давні поштові маршрути”.
Марка “Листоноша Федір Фекета”має тираж 100 000 примірників, номінальна вартість – Z (1 долар США).

Відправ другу:
Залишіть коментар