Порушників штрафуватимуть: на Закарпатті перевірятимуть, чи дотримуються ресторани і кафе карантину

У Закарпатській області перевірятимуть, чи дотримуються ресторани і кафе усіх карантинних вимог, зокрема, вимог «карантину вихідного дня». Порушників штрафуватимуть.

Про це йшлося сьогодні, 13 листопада, під час брифінгу в Закарпатській ОДА.

«Люди проінформовані, прекрасно розуміють, що порушення вимог тягне за собою наслідок. Ми проводили профілактичну інформаційну роботу, так само всім відомо про те, що запроваджені нові види штрафів. Правоохоронні органи будуть забезпечувати викоання усіх вимог карантину», – перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

«Зараз будь-які заходи будуть дієвими за умови їх дотримання. За 14 днів інкубаційного періоду, люди бувають у транспорті, відвідують багато закладів, де є велика скупченість людей, в закритих приміщеннях, де ніхто не дотримується ні яких вимог – ні дистанції, ні маскового режиму. Ми маємо неодноразові підтвердження, що саме відвідування таких масових заходів ставали причиною інфікування корона вірусом. Утримуючись від цього, хоча б на вихідні, ми перекриваємо ланцюг передачі. І за умови дотримання карантинних вимог, має бути стабілізація ситуації», – підкреслила обласний епідеміолог Вікторія Тимчик.

Відправ другу:
Залишіть коментар