Потрібна допомога: у маленького закарпатця виявили рідкісне захворювання (ФОТО)

Закарпатців благають про допомогу для маленького Ростика, який народився 26 квітня 2019 року, не зважаючи на те, що малюку лише півтора року, йому вже довелося зіштовхнутися у боротьбі за власне життя та здоров’я зі страшною хворобою.

Про це повідомляє матір хлопчика Олександра Барна:

“В кінці літа, миючи дитину ввечері, я помітила в нього гульку на шийці з лівої сторони, і звичайно на наступний день була уже в лікаря, я опущу всі подробиці і перейду до головного, до того що аналіз підтвердився як злоякісна пухлина. Упевнена ніхто не готовий таке почути, коли твоя дитина розвивається по віку, бігає, сміється і робить шкоду як всі інші дітки.

Потім були довгі два тижні очікування аналізу який визначає яка саме пухлина, і власне діагноз.

ЕКСТРАРЕНАЛЬНА РАБДОЇДНА ПУХЛИНА

Дуже рідкісна, а тому і протоколу лікування толком нема, в Україні зафіксовано взагалі не було. 300 випадків в Росії, і трохи більше у Європі та Америці. Тільки 30% з дітей мали довгу ремісію після лікування. І так страшно думати про долю тих 70 % що не думаю про ці факти взагалі.

Поки ми чекали на аналізи, шукали яка лікарня візьме нас на лікування, а таких майже не було (нащо ми там зі своєю пухлиною новою, коли там достатньо свої хворих) у Ростіка пухлина збільшилася у 2 рази і наш лікар вирішив не запускати все ще більше, і призначив “хімію”.

Тому перший блок хімії ми отримуємо в Мукачеві. Інститут Раку в Києві дав відповідь що прийме нас на лікування і лікарі узгодили, що тут закінчується блок, синок відновить сили і ми поїдемо на лікування в столицю.

Я упевнена, що багато людей зараз не зможуть просто відкрити шкаф і відрахувати 100 тис. гривень. Наша молода сім’я не вийняток, чоловік трудиться на заробітках щоб у дітей все було, а я вдома з двома маленькими дітками. Так, у Ростика є братик йому 5 місяців.

Діти не мають взагалі хворіти на такі страшні хвороби. Кожна мама для свого дитяти все зробить , тому прошу всіх не байдужих про будьяку допогу, тому що ми не потянемо самі це довге і важке лікування.”

Номер телефону та реквізити:

068 163 74 86

5168757395584214

Барна Олександра

Відправ другу:
Залишіть коментар