Порошенко: Якщо буде мир, то наступного року відновимо економічне зростання

Якщо досягнемо миру, то вже наступного року зможемо відновити економічне зростання, відчути його перші результати і зробити перші кроки у соціальній сфері, які полегшать життя людей.
Порошенко
Про це вчора, 29 липня, у Львові під час урочистої академії з нагоди 150-річчя митрополита Андрея Шептицького заявив Президент України Петро Порошенко.

Він зазначив, що зараз нестерпно важко живеться більшості родин. За словами Президента, це значною мірою є ціною війни, адже під час неї у країну не надходять інвестиції. Зараз зупинено 25% промислового потенціалу країни.

«Крім агресії на Сході, Росія розгорнула проти нас справжню торговельну війну, закривши свої ринки для 50% експорту України», – додав Порошенко.

Він наголосив, що нема у світі прикладу, коли в країні, де є військова агресія, зростає економіка та підвищується рівень життя.

«Я переконаний, що завдяки підписаній і ратифікованій ВРУ Угоді про асоціацію з ЄС, що передбачає поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, ми за кілька років опануємо альтернативний ринок для українських товарів, якщо не допустимо подальшої ескалації конфлікту. Якщо досягнемо миру, то вже наступного року зможемо відновити економічне зростання, відчути його перші результати і зробити перші кроки у соціальній сфері, які полегшать життя людей», – запевнив Порошенко.

Відправ другу:
Залишіть коментар