Порошенко сказав, коли економіка почне зростати

Президент України Петро Порошенко обіцяє перші результати реформ щодо відновлення економічного зростання наступного року після “отримання” миру.
Порошенко
Про це він заявив під час виступу на урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі, передає кореспондент Укрінформу.

“У світовій історії нема такого прецеденту, коли б в країні, проти якої розв’язано агресію, і на території якої точиться війна, відбувався економічний бум і текли молочні ріки з медовими берегами. І ми, на жаль, не стали винятком. Але мій оптимістичний прогноз полягає в тому, що, коли ми виборемо мир, вже наступного року перші результати реформ дадуться взнаки у відновленні економічного зростання”, – сказав Порошенко.

Так, за його словами, саме гібридна війна і справляє визначальний вплив на всі сфери життя – курс валюти, ціни, зарплати і пенсії, “на бюджет країни і кожної родини”.

“Ми в рази збільшили видатки на оборону та безпеку – до 90 млрд, а от доходи впали, бо частину економіки знищено фізично. Десятки великих заводів не працюють – стоять. Ще десятки – завантажені на 30-40%, деякі – лише на 10%. Тому за минулий рік промисловість на Луганщині скоротилася на 31%, а на Донеччині – на 42%. Решта промисловості пішла вниз по технологічних ланцюжках, і ці ланцюжки охоплюють вже не тільки Донбас, а й сусідні регіони. Це – ефект доміно”, – наголосив Президент.

Відправ другу:
Залишіть коментар