Понад 40 невідомих осіб здійснили розбійний напад на гірськолижному курорті "Красія"

Вчора, на гірськолижному курорті “Красія” у Закарпатській області група молодиків вчинила напад на відвідувачів та персонал. Про це повідомила пресслужба курорту.

В повідомленні йдеться:

«Сьогодні вдень група молодиків з 40+ осіб вчинила розбійний напад на працівників комплексу та відвідувачів. Впродовж дня «візитери» перешкоджали діяльності комплексу, погрожували фізичною розправою та навмисне втручалися в роботу комплексу, псуючи обладнання», – йдеться в повідомленні.

«Безпосередньо на працівників комплексу та на деяких відвідувачів було здійснено напад, після чого адміністрація викликала правоохоронні органи, однак конфлікт не було вичерпано, а молодиків, які погрожували усім, хто був на їхньому шляху та перекривали трасу, покарано не було», – додали в пресслужбі.

Сподіваємося на втручання облосного керівництва Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та обласної влади. Такі дії неприпустимі у цивілізованій, демократичній, європейській державі, де за Конституцією найвищою цінністю є життя та здоров’я людини! ”

Відправ другу:
Залишіть коментар