Помилково взяла паспорт сестри: на Закарпатті жінка намагалась перетнути з чужим документом

Учора ввечері в пункті пропуску «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону виявили жінку, яка при перетині кордону надала для перевірки чужий паспорт, повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

41-річна українка пояснила прикордонникам, що, поспішаючи у закордонну поїздку, помилково взяла паспорт своєї сестри.

Своїми діями жінка здійснила правопорушення передбачене ч.1 ст.204 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», на неї було складено протокол про адмінправопорушення. Справу скеровано до суду.

За вчинене правопорушення наша співвітчизниця може бути притягнена до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу у розмірі від 3400 до 8500 гривень, або ж адміністративного арешту на строк до 15 діб.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. У мене був випадок років 10 тому назад коли на украінсько-словацькому кордоні подала у віконце паспорт свого чоловіка.На щапи ання хто це я ще і відповілв,що це я…?Лише після того коли розвернули і показали паспорт я зрозуміла шо помилково взяла паспорт чоловіка.Всі дружно посміялися і я змушена була поізати нащад за своім паспортом…