Каліфорнійські фахівці в ході цілого ряду експериментів виявили нове корисне властивість полуниці. Виявляється, в цій ягоді міститься один з найпотужніших антиоксидантів, який допомагає думати!
Фізетін у великій кількості міститься в полуниці і запобігає дегенерацію клітин мозку, стимулює розумову діяльність і покращує пам’ять.
Однак, щоб домогтися подібного ефекту, потрібно з’їдати до 5 кілограм полуниці в день – що, звичайно, неможливо.
Але вчені запевняють, що турбуватися не варто, адже фізетін міститься також і в інших продуктах: апельсинах, яблуках, персиках, ківі, виноград, хурмі, помідорах і цибулі – правда, в трохи меншій кількості, ніж в полуниці.
Перш вчені доводили, що благотворно впливають на мозкову діяльність суниця і чорниця. Ці ягоди підвищують рівень дофаміну в тканинах мозку, що позитивно впливає на пам’ять і увагу.