Політичні розбірки? В Мукачеві підпалили магазин кандидата на посаду міського голови міста (ВІДЕО)


У Мукачеві сьогодні вночі підпалили супермаркет «Алма», який належить кандидату на посаду Мукачівського міського голови – Андрію Лукачу, який йде на вибори від партії «Рідне Закарпаття».

Невідомий чоловік поклав шини під двері магазину та підпалив їх. Черговий підпал супермаркету «Alma» стався сьогодні вночі в мікрорайоні Черемшина. Як видно на відео з камер спостереження, невідомий чоловік приніс шини до дверей магазину, облив їх легкозаймистою речовиною та зник – в результаті чого сталася пожежа. Вночі на місце події прибули пожежники та слідчі Мукачівського відділу поліції.

Люди, які живуть у мікрорайоні «Черемшина», кажуть – безпекою у місті дуже стурбовані.

Нагадаємо, власником мережі супермаркетів «Alma» є Андрій Лукач, який минулого тижня був зареєстрований кандидатом на посаду Мукачівського міського голови від партії «Рідне Закарпаття».

Андрій Лукач каже, такі факти є прикрими та не припустимими, і додає – йде на місцеві вибори, щоб подібні випадки у Мукачеві припинилися, а жителі та підприємці були в безпеці та могли спокійно працювати.Чи можна при подібних випадках говорити, що Мукачево є безпечним? Питання риторичне.

Відправ другу:
Залишіть коментар