Полісмени отримали на планшети програми, які зчитують QR-коди про covid-вакцинацію

Національна поліція вже встановила на планшети полісменів необхідне програмне забезпечення, яке дозволяє зчитувати QR-коди з міжнародних та внутрішніх сертифікатів про вакцинацію.

Про це інформують на сайті Національної поліції за підсумками наради, передає Главком.

Наразі правоохоронні органи та інші відомства напрацьовують механізми, як контролювати дотримання карантинних норм. Крім того, їм треба чітко розуміти відповідальних за порушення.

«Наприклад, керівників автотранспортних підприємств або фірм, які здійснюють перевезення наших громадян, організаторів спортивних заходів, безпосередньо тих осіб, які несуть відповідальність як адміністративну, так і деколи кримінальну, зокрема за недотримання епідеміологічних норм», – сказав голова Нацполіції.

Також під час наради прозвучало, що завданням поліції є проведення необхідної роз’яснювальної роботи серед перевізників. Їм говоритимуть про необхідність дотримання карантину, а також роз’яснення про відповідальність громадян та перевізників у випадку порушень.

Критичним моментом, за словами голови Нацполіції, є діяльність розважальних закладів, зокрема нічних клубів, ринків, закладів громадського харчування.

Відправ другу:
Залишіть коментар