Полігон твердих побутових відходів на Ужгородщині заповнений на 99 відсотків

Полігон твердих побутових відходів у селі Барвінок на Ужгородщині заповнений на 99%. Як пише Суспільне про це повідомили на сайті Ужгородської міськради. Представники комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради 26 листопада провели позапланове засідання на полігоні.

Під час дощів заїзд та вивантаження відходів ускладнені, бо немає майданчика для розвороту та вільних територій для подальшого складування відходів, — йдеться у повідомленні на сайті.

“За рахунок коштів бюджету Ужгорода, а це понад 15 млн грн, протягом останніх років проводилася рекультивація міського полігону твердих побутових відходів. Однак, крім відходів із території Ужгорода, на полігоні захоронюють і сміття з прилеглих до міста населених пунктів, його частка – близько 40%”, — повідомляють на сайті Ужгородської міськради.

Оскільки полігон у Барвінку використовується й іншими територіальними громадами області, Ужгородська міська рада звертатиметься до Кабінету Міністрів України, Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради щодо пошуку альтернативних об’єктів для розміщення та переробки твердих побутових відходів, аби не допустити надзвичайну ситуацію техногенного характеру регіонального рівня, — інформують на сайті міськради.

Відправ другу:
Залишіть коментар