Поліція затримала двох найвпливовіших в Україні «ворів в законі»

Поліція затримала двох найвпливовіших в Україні «ворів в законі» – поширення їхнього злочинного впливу зупинено
“Продовжуємо непримиренну війну з організованою злочинністю – поліція затримала двох найвпливовіших «ворів в законі» в Україні. Нове законодавство, політична воля і фах оперативників поступово винищать це ганебне кримінальне явище. Ми не зупинимося”, – підкреслив міністр внутрішніх справ України Arsen Avakov.

«Ворам в законі» на прізвиська «Умка» та «Лаша Сван» інкримінують встановлення та поширення злочинного впливу у відповідному кримінальному статусі – статтю 255-1 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці встановили усі сфери їхньої діяльності та зв’язки. Ці особи з «верхівки» злочинного світу утворювали злочинні угруповання та контролювали через своїх представників криміналітет у державі, підбурювали до вчинення нових злочинів та спричиняли появу додаткових загроз для безпеки громадян.

Нагадаємо, кримінальна відповідальність за встановлення або поширення злочинного впливу особою, яка перебуває у статусі суб’єкта підвищеного злочинного впливу, у тому числі у статусі “вора в законі” набула чинності в Україні з червня минулого року, після ухвалення відповідних змін у законодавство.

Відправ другу:
Залишіть коментар