Поліція Черкас назвала причину смерті скаліченого 7-річного хлопчика

Черкаська поліція оприлюднила причину смерті 7-річного хлопчика в Черкасах. Дитина померла від травми голови та крововиливу.
Про це повідомив на засіданні виконкому Черкаської міської ради начальник Черкаського районного управління поліції Володимир Матюшенко, передає Укрінформ.

“6-го вересня був розтин, судово-медичні експерти отримали постанову на проведення експертизи. Після отримання всіх аналізів експерт дасть висновок. Зараз відомо, що смерть дитини наступила від травми голови та субдуральної гематоми”, – сказав Матюшенко.

За його словами вся експертиза триватиме близько місяця.

Поліція також перевірить покази батьків – матері та вітчима хлопчика. Згідно з поясненнями, мама знаходилася в столиці із лютого по березень, а також із травня по серпень. Там її нібито оперували, а чоловік був біля неї з кінця червня. Тобто у червні він залишив дітей — хлопчика та трирічну дівчинку – своїм батькам, доповів начальник Черкаського районного управління поліції.

24 серпня до реанімаційного відділення Черкаської обласної лікарні був доправлений 7-річний хлопчик. За словами медичного директора Черкаської обласної дитячої лікарні Наталії Волчкової, у нього були численні садна на тілі, гематома лобної частини голови, рвана рана нижньої губи та вуха, дефекти тканин на лівому стегні. Лікарі виявили пролежні на тілі дитини.

Попередньо озвучувалася версія, що хлопчика покусали собаки.

Бабуся стверджувала, що він упав із купи цегли й травмувався. Батьки дитини під час трагедії перебували в Києві

Поліція відкрила два кримінальні провадження.

Як повідомляв Укрінформ, 31 серпня Соснівський суд Черкас ухвалив узяти під варту на 60 діб нерідну бабусю хлопчика, а 4 вересня – її чоловіка. Обом повідомили про підозру за фактом залишення малолітньої дитини в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України).

У Черкасах містяни масово несуть квіти й іграшки до будинку нерідних баби й діда померлого вчора 7-річного Андрія Лясова. Іграшки й квіти видно з вулиці.

Біля паркану між входом до подвір’я Лясових і сусіднім будинком висять приклеєні від руки листки паперу:

«Вимагаємо «справу честі» від кожного, хто розслідує справу Андрійка», «Царство небесне Андрійку», «вимагаємо проведення незалежної експертизи!»

Квіти й лампадки почали нести вчора, як тільки стало відомо про смерть хлопчика.

Відправ другу:
Залишіть коментар