Поліцейські Закарпаття постійно працюють зі школярами, щоб запобігти проявам булінгу в дитячому колективі

На Закарпатті ювенальні поліцейські вже не один рік працюють з учнями місцевих шкіл, щоб не допустити конфліктів між дітьми та запобігти проявам булінгу.

Однак, все ж трапляються випадки, коли учні порушують правила поведінки та створюють нездорову атмосферу в колективі. На жаль, роботи правоохоронців та педагогів у таких випадках недостатньо без підтримки з боку батьків. З початку року в області зафіксовано кілька таких випадків.

Так, в Тячівському районі троє учнів 8 та 9 класів побили двох семикласників. Поліцейські ретельно розібралися в цій ситуації, поспілкувалися з рідними усіх учасників конфлікту і в результаті на батьків порушників склали адмінпротоколи за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей.

Схожий випадок трапився і в Ужгородському районі, де до ювенальної поліцейської звернулася мати школяра і повідомила, що її сина неодноразово ображав 11-річний хлопчик. В ході перевірки поліцейські з’ясували, що від схожих дій малолітнього порушника потерпіли ще двоє учнів цієї ж школи. Як і в попередньому випадку на батьків малолітнього порушника складено адміністративний протокол.

У Мукачівському районі конфлікт відбувся між 10-річними дітьми. В одній із сільських шкіл району хлопчик постійно ображав двох дівчаток. Поліцейські також втрутилися в цей конфлікт, склали на батька протокол і він вже сплатив штраф за неправомірні дії своєї дитини.

Звичайно ж, робота поліцейських у таких випадках не завершується оформленням адмінматеріалів. Сім’ї порушників ювенали беруть на особливий контроль і працюють з ними, щоб не допустити повторення такої поведінки. Адже така атмосфера в дитячому колективі є нездоровою і може негативно вплинути на процес становлення та дорослішання дитини.

Важливо вчасно реагувати на такі проблеми і викорінювати їх, тому поліцейські звертаються до дітей, батьків та учителів ні в якому разі не замовчувати про проблему. Повідомляйте поліцію про такі випадки і ми обов’язково допоможемо у їх вирішенні.

Відправ другу:
Залишіть коментар