Поліцейські із Закарпаття розміновують деокуповані території

У складі зведеного загону, разом із колегами з інших областей України, поліцейські-вибухотехніки Закарпаття працюють над знешкодженням небезпечних предметів на звільнених від окупантів територіях нашої держави.

Останнім часом фахівці працювали над обстеженням та розмінуванням особливої території – зони відчуження навколо Чорнобильської атомної електростанції та інших населених пунктів Київщини. Зараз їхня робота зосереджена на Харківщині.

Перед вибухотехніками – складні і надзвичайно важливі завдання. Від якості їх виконання залежить, наскільки швидко відновлюватиметься функціонування усіх сфер життя та повноцінна робота всієї інфраструктури регіону.

Працюючи командно та злагоджено, вони не мають права на помилку. Кожен із них пам’ятає, що повинен діяти максимально уважно, наперед прораховуючи імовірні пастки ворога.

«Тільки обережність, виваженість, холодний розум, досвід і постійне нагадування, що від твоїх дій залежить життя людей, які тобі довіряють, – це основні важелі, якими керується кожен із нас. Кожен наступний пошук небезпечних предметів, а потім їх вилучення та знешкодження – це безпека дорослих і дітей, частинка нашої спільної перемоги над ворогом та його жорстокістю. Попереду у нас багато роботи, але ми готові до неї!», – ділиться заступник начальника відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Закарпатській області Богдан Лях.«обережність, холодний розум і досвід, від яких залежить життя людей»: поліцейські-вибухотехніки закарпаття продовжують розміновувати деокуповані території«обережність, холодний розум і досвід, від яких залежить життя людей»: поліцейські-вибухотехніки закарпаття продовжують розміновувати деокуповані території«обережність, холодний розум і досвід, від яких залежить життя людей»: поліцейські-вибухотехніки закарпаття продовжують розміновувати деокуповані території

Попри всю складність та напруженість служби, поліцейські-вибухотехніки працюватимуть в режимі 24/7, до самої Перемоги та після неї, заради відбудови та відновлення України.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар