Поки закарпатка була на заробітках ледь не згорів її будинок

1 грудня о 14:45 до Служби порятунку подзвонили мешканці села Косівська Поляна Рахівського району з повідомленням про те, що на вулиці Центральній горить житловий будинок. Пожежа виникла на горищі над мансардним поверхом будівлі.

“Власниця наразі перебуває за кордоном на заробітках, тож у помешканні ніхто не живе. Опалення було вимкнене, а з усіх електричних приладів у мережу була включена тільки морозильна камера”, – зазначили в У ДСНС України в Закарпатській області.

Для ліквідації пожежі на місце прибули три відділення вогнеборців – від 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів, державного пожежно-рятувального поста смт Великий Бичків та місцевої пожежної команди с. Верхнє Водяне.

Спільними зусиллями вони о 15:30 локалізували загорання та о 16:55 повністю загасили пожежу. Далі горища полум’я не поширилося. Наразі правоохоронні органи з’ясовують причину появи вогню. Сума завданих збитків також встановлюється, оскільки вогонь частково знищив покрівлю та перекриття житлового будинку.

Відправ другу:
Залишіть коментар