Пофоткалися і досить: Після від'їзду Шмигаля із обласної лікарні забрали подаровані засоби захисту

Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола у своєму телеграм каналі:

Пост Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля у його телеграм-каналі:

Коментар Віталія Глаголи:

Варто додати, що дещо пізніше головний лікар обласної лікарні спростував інформацію Віталія Глаголи у коментарі UA:Суспільне, натомість журналіст оприлюднив їх переписку з доказами своїх слів.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 18 коментарі (-ів)
  1. Хто Вам дав право оприлюднювати переписку.Думаю Яцина вам такого права не давав.Вам не стидно?Нам всім за вас стидно.

  2. Журналист порушив головне правило журналистики: до оприлюдння інформаціі ( особливо подібної та в особливий час) слід перевірити її достовірність у двох- трьох незалежних джерелах.
    Інакше це провокація, за яку слід нести відповідальність. Щонайменше професійну

  3. Боже…что творитса? Как так можна? Зарабатывать при таких людских бедах? Все не могут нажратса … Не могут не украсть … Небоятса Бога!!! Бог им Судья!!!

  4. Нічого давати лікарні НЕ потрібно: там є головний лікар, от він має і забезпечити всім необхідним для лікарів, а не прикривати міністру одне місце…. Лікарі без захисту мають повне право не контактувати з хворими – своє здоров’я треба берегти!

  5. А навіщо віддали? Якщо брали під відеокамерами, треба було й так само віддавати. Дурні люди, тоеба було не віддавати, найти мотиви, зробити скандал, викликати медійників і таке інше. Бовдури.

  6. Все – зроблено правильно. Шмигаль переплутав області. Про що говорить Шмигаль? Про Закарпаття, а не про Буковину, а це ( як говорять в Одесі:” – две большие разницы “. Він знає ,тільки, Франківськ, а Чернівці і Ужгород – це, вже, проблема з освітою.