Подробиці затримання прикордонників Закарпаття (ВІДЕО)

Зловмисники за гроші систематично сприяли незаконному переправленню через державний кордон товарів широкого вжитку, у тому числі і сигарет.
50
Як прокоментував помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, інформація про те, що персонал бере участь у противправних діях, була отримана офіцерами власної безпеки відомства, які в результаті тривалого спостереження за окремими особами з групи підозрюваних “зрештою і вийшли на цей підсумок”.

Внаслідок проробленої роботи, було затримано старшого зміни і знайдено 27 тис грн “чорної каси” за сприяння у преміщенні через кордон контрабанди. За інформацією про причетніть до сприяння у переміщенні контрабанди за кордон, затримано і начальника прикордонного відділлу, додав Олег Слободян.

З його слів, насамперед йдеться про сприяння у переміщенні через кордон тютюнових виробів, переважно до Словаччини та Угорщини. “Але всі ці факти встановлюватимуть в ході слідства”, – додав Слободян.


Між тим, за повідомленням прес-служби військової прокуратури Західного регіону України, 24 лютого військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону, спільно із відділом безпеки ДПС України та ВБКОЗ СБ в Закарпатській області зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.364 КК України щодо командування ВПС “Лужанка” та ВПС “Косино” Мукачівського прикордонного загону, які, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи в інтересах третіх осіб (контрабандистів), сприяли переміщенню через державний кордон України поза межами указаних пунктів пропуску підакцизних товарів. Наразі слідство перевіряє інші версії систематичних поборів військовослужбовцями прикордонної служби.

Відправ другу:
Залишіть коментар