Подано депутатське звернення: в Ужгороді з‘являться мобільні вбиральні (ФОТО)

Депутат Ужгородської міської ради, Віталій Глагола ініціював встановлення в Ужгороді мобільних вбиралень із антивандальним захистом.

Про це він повідомив у соцмережах:

На мою думку, наше місто має бути комфортним. У всіх аспектах. І тому варто приділити увагу і оновленню інфраструктури, і ремонту парків, і будівництву шкіл та садків. І іншій інфраструктурі для зручності ужгородців та гостей міста над Ужем. Зокрема, і розгалуженню системи громадських вбиралень, – інформує Віталій Глагола.

Зовні нові туалети мають вигляд гармонійний вигляд, аби не дисонувати з архітектурою історичного центру. Таких вбиралень, має бути щонайменше 10.
Вони будуть повністю автоматичні і будуть дезинфікуватись після кожного відвідувача.

Я подаю депутатське звернення, яке мають опрацювати профільні відділи і вже далі оголосити конкурс і закупити вбиральні. Комфортне місто починається з елементарних речей. Попередньо керівники депутатських фракцій погодились зі мною щодо необхідності вставлення таких вбиралень. Тому із виділенням грошей на них проблем бути не має. Дякую, колегам, що погодились із необхідністю вставлення вбиралень в місті. Про хід справи із закупкою інформуватиму додатково, – пише депутат.

Відправ другу:
Залишіть коментар