Поцілунок розкриває характер незнайомої людини

Французькі вчені провели експеримент, в ході якого з’ясували, що за допомогою поцілунку можна достовірно дізнатися багато рис характеру навіть незнайому людину. У дослідженні взяли участь 1000 чоловік, які були розбиті на три групи.
Поцілунок
В першу групу увійшли добровольці, які складалися один з одним в тривалих відносинах. У другу групу – пари, які порівняно недавно зав’язали роман. А в третю – чоловіки і жінки, вперше зустрілися під час цього експерименту. Всім учасникам необхідно було спочатку поцілуватися, а потім відповісти на контрольні запитання анкети.

Було виявлено, що після поцілунку учасники, які до експерименту не були знайомі, змогли досить точно визначити рівень авантюризму і акуратності того, з ким вони поцілувалися, а також самооцінку і його темперамент.

Нагадаємо, раніше вчений з Америки довів, що характер людини можна передбачити з допомогою астрології. Свою заяву він зробив після ретельного спостереження і аналізу за зірками шоу-бізнесу і політиками. Вчений упевнений, що особистість людини дуже тісно пов’язана зі знаком зодіаку, під яким він народився, але пояснити цю зв’язок поки ніяк не зумів.

Відправ другу:
Залишіть коментар