Поблизу "Лужанки" росте гора сміття - люди чекають більше доби (ФОТО)


На кордоні України з Угорщиною утворилася черга з понад двох сотень автомобілів.

Мова йде про контрольно-пропускний пункт “Лужанка”-Берегшурань. Про це повідомляє прес-центр Західного регіонального управління Держприкордонслужби України, пише МН.

Через карантинні обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, транзит до країн ЄС через Угорщину наразі можливий лише через пропускні пункти “Тиса” та “Лужанка”.

Нагадаємо, на КПП “Тиса” на виїзд стоять близько 50 легкових автівок та мікроавтобусів. У Мукачівському прикордонному загоні повідомили, що на КПП “Лужанка” на виїзді з України 150 мікроавтобусів та легкових авто.

Черги утворюються насамперед через посилення карантинних обмежень з боку Угорщини. На кордоні тепер більш ретельно перевіряють документи, в тому числі бронювання місця проживання. Люди переймаються, що не встигнуть доїхати до місця призначення, адже тест на COVID-19 дійсний лише 48 годин.

“Мабуть чекати не менше доби”, – написав у Фейсбук Олег Щокот.

Інший користувач розмістив світлину величезної купи сміття біля самого кордону. “Коли люди більше доби стоять в черзі до кордону нічого іншого чекати не слід. Немає елементарного: смітників, туалетів. Сморід страшний+щурі+антисанітарія. Як ви думаєте чий обов’язок забезпечити людей елементарним”, – риторично запитує Ігор Огінський.

Відправ другу:
Залишіть коментар