На кордоні Закарпаття затримали трьох громадян Туреччини

Учора прикордонники відділу «Великий Березний» Чопського загону затримали групу іноземців, які мали на меті потрапити до Євросоюзу поза пунктами пропуску. Правопорушників виявили за інформацією, завчасно наданою співробітниками оперативно-розшукового відділу, повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

У зазначений оперативниками район вислали додаткові прикордонні наряди. В результаті вжитих заходів поблизу населеного пункту Княгиня Великоберезнянського району прикордонникам вдалося затримати трьох громадян Туреччини. Чоловіки віком від 19 до 39 років визнали, що мали намір незаконно перетнути кордон зі Словаччиною. Кінцевою точкою маршруту одного з них мала бути Чехія, а двох інших – Німеччина.

З метою складання матеріалів справи про адміністративне правопорушення затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення усіх обставин справи їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Відправ другу:
Залишіть коментар