Побічна дія гречки по 12 грн: у Тищенка почалися галюцинації щодо подій в облраді

Наразі достеменно невідомо, хто є керівником пресслужби нардепа Тищенка, однак за фірмовим стилем змісту постів стає зрозуміло, що без самого ресторатора ідеї публікацій не народжуються.

Після проведення сесії Закарпатської обласної ради, де крайові обранці достроково звільнили Олексія Петрова, нардеп Тищенко хоч і не змирився з цим, однак заявив, що почув усіх мітингувальників, серед них і атовців та ветеранів Афганістану.

Вже на другий день після сесії на сторінці Тищенка з’явилися відеозвернення про захоплення будівлі ОДА іноземними спецслужбами, сепаратистами та ледь не інопланетянами. Нардеп ще й пояснив свою логіку – почув в облраді російську мову. Ніби сам не російською говорить.

Що саме хоче довести Тищенко своїм читачам – наразі не зрозуміло, адже на сесії обласної ради були присутні працівники культури та освіти, медицини та учасники російсько-української війни, а сама сесія була зафільмована десятками відеокамер офіційних ЗМІ та небайдужих громадян.

Реакція на відеозвернення Тищенка

Публікації нардепа, природньо, не знайшли підтримки у місцевих та всеукраїнських ЗМІ.

Однак, зрозуміло, що кожна така заява Миколи несе непоправні втрати для рейтингу партії «Слуга народу», який на Закарпатті, після таких шоу від Тищенка, збиратимуть по крупинках.

Пересічні закарпатці в соцмережі жартують, що схожі галюцинації про зброю, чорні сумки та сепаратистів є наслідком побічних дій від гречки за 12 грн у соусі з телятини по 50 грн/кг.

Нижче подаємо реакцію закарпатців на публікації Тищенка про захоплення влади іноземними спецслужбами, подану ним у стилі стендап-коміка.

Відправ другу:
Залишіть коментар