По справі Вадима Березинського відбулося чергове засідання у Тячівському суді

Сьогодні Тячівський районний суд заслухав двох свідків, які безпосередньо були на місці трагедії 16 листопада 2018 року.

Суд продовжив термін тримання підозрюваного у вбивстві під вартою до 27 вересня. Наступне засідання заплановане на 10 вересня.

Нагадаємо, зухвале вбивство начальника відділу прикордонної служби «Ділове» сталося ще у листопаді 2018 року. Тоді прикордонники затримали порушника кордону зі значною сумою валюти і на допомогу йому прибув Іван Магей (підозрюваний).

Інший учасник цих подій, прикордонник Святослав Чечул, розповідав про ту фатальну ніч журналісту Главкому: «…Магей сів у машину, здавши назад, вивернув кермо і почав їхати вперед, на мене з Вадимом. Спочатку Магей збив мене. Я впав на капот і далі скотився у бік. Далі він ще один ривком автомобіля збив майора Березенського, який за руку тримав порушника. Магей переїхав Березенського, збивши його з ніг. Після цього я підвівся і спочатку затримав Щербіну, а потім почав стріляти вже по машині Магея. Він вистрибнув з машини і втік, залишивши під нею травмованого майора Березенського».

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Відправ другу:
Залишіть коментар