Пластовий рік-2021офіційно відкрили в Ужгороді

Новий Пластовий рік-2021 офіційно відкрили сьогодні в Ужгороді. Розпочали святкування спільною молитвою під час Божественної Літургії у греко-католицькій богословській академії імені Блаженного Теодора Ромжі, після чого перейшли до офіційного відкриття нового Пластового року та відзначення людей, які допомагають пластунам, повідомляють на сторінці Ужгородської міської ради.

Пласт — українська скаутська організація, неполітична та позаконфесійна, метою якої є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.

Пласт в Україні об’єднує близько 10 тисяч членів різного віку і таким чином є найбільшою скаутською організацією у країні. Протягом року проводить понад 100 виховних таборів різної спеціалізації: спортивні, морські, з повітроплавання, мистецькі, лижні, альпіністичні, археологічні, кінні, екологічні тощо.

На місцевому рівні осередки Пласту постійно реалізують безліч акцій соціально-культурного та виховного спрямування. Окрім України, Пласт офіційно існує у восьми країнах світу: Австралії, Аргентині, Великобританії, Канаді, Німеччині, Польщі, Словаччині та США.

Відправ другу:
Залишіть коментар