План вакцинації можуть змінити заради працівників критичної інфраструктури

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов не виключає внесення змін до плану вакцинації, пов’язаних з працівниками підприємств критичної інфраструктури.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час Години запитань до уряду в парламенті.

Народний депутат від групи “Довіра” Андрій Іванчук звернувся до Степанова з питанням щодо вакцинації працівників підприємств критичної інфраструктури.

“Урядом до сьогоднішнього дня не розроблений перелік підприємств критичної інфраструктури, підприємств з техногенним впливом і з техногенною небезпекою, які працюють в цілодобовому режимі роботи, а також підприємств, які забезпечують сьогодні країну медичним киснем, засобами захисту і всім іншим, необхідним для боротьби з пандемією”, – сказав він.

Депутат закликав уряд розробити перелік критично важливих підприємств критичної інфраструктури з перебійним циклом роботи.

“Якщо у нас не буде кисню, якщо у нас не буде електроенергії, то нам не буде чим боротися під час локдауну з пандемією”, – наголосив Іванчук.

На це Степанов зазначив, що планом вакцинації не передбачалося виділення таких працівників у якийсь окремий етап вакцинації.

“У нашому плані вакцинації ми виділення в окремий етап… цих працівників не передбачали. Але я вважаю, що є слушність у вашій пропозиції. І впевнений, що визначаться мої колеги щодо підприємств, які є надважливі для функціонування нашої держави, важливі для безпеки нашої держави. І ми відповідне приймемо рішення щодо змін до плану вакцинації”, – сказав Степанов.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Пропоную внести в першочерговий список всіх народних депутатів і всіх їх примусово вакцинувати індійською вакциною (а не дистильованою водою на відеокамеру кишенькового телеканалу).