Пивний хміль захищає від хвороби Альцгеймера – дослідження

Британські дослідники виявили, що регулярне вживання пива може затримати появу таких захворювань, як хвороби Альцгеймера та Паркінсона.

Хміль в пиві містить речовини, які здатні впливати на розвиток згаданих хвороб.

Дослідження, результати яких опубліковані цього тижня у виданні Journal of Agricultural and Food Chemistry, дозволили виявити хімічну речовину, відому під назвою xanthohumol, або як Xn, яка має властивості, що захищають нейрони мозку від пошкодження окисленням. Досліди проводилися на щурах, але, в принципі, цей ефект має спостерігатися і для людського мозку.

Xn, як потужний антиоксидант, захищає клітини, які знаходяться в головному мозку, хребті і в нервах, від впливу окислення, яке призводить до дегенеративних захворювань, таких, як хвороба Альцгеймера та інші форми деменції.

Останнім часом вчені отримують все більше доказів того, що стрес від окислення є однією з патогенних причин в невропатології дорослих нейродегенеративних розладів, таких як хвороба Альцгеймера і хвороба Паркінсона.

Поки що наука не готова до того, щоб надати експериментальні докази зв’язку між вживанням пива і покращенням стану мозку. Забагато пива може навіть зашкодити нервовим клітинам і вони будуть вмирати. Отже все залежить від розумного балансу.

Потрібно визначити найефективнішу дозу пива, яка дозволить підтримувати мозок на піку форми протягом багатьох років. А зробити це можна тільки шляхом експерименту.

Отже, щасливого експериментування.

Відправ другу:
Залишіть коментар