Після візиту Зеленського працівники дитячої лікарні "Охматдит" отримали вдвічі меншу зарплату, ніж у червні


Працівники національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” отримали заробітну плату в розмірі від 5,8 до 8,5 тисяч гривень, що майже вдвічі менше, ніж у червні. Напередодні до лікарні завітав президент Володимир Зеленський та міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Про це у Facebook написала народний депутат VIII скликання Оксана Корчинська, пише Перший.

“Шокуючий результат візиту президента Зеленського і міністра охорони здоров’я Степанова в національну дитячу лікарню “Охматдит”, де було сказано багато слів та обіцянок турботи про медиків і маленьких пацієнтів.

Але сьогодні лікарі й медсестри 59 відділень Охматдиту отримали заробітну платню майже вдвічі меншу, ніж у червні – від 3,5 тис. до 8,5 тис. гривень. Вперше за багато років більшість кращих педіатрів, неонатологів, хірургів, кандидати й доктора наук, медсестри пішли у відпустку без відпускних виплат. Лікарі та медсестри онкогематології при всіх виплатах за супроводження інтенсивних хімієтерапій на руки отримали 5.8-8,5 тис. грн!”, – написала Корчинська.

Вона також додала, що наразі в “Охматдиті” не вистачає лікарів для якісного лікування дітей.

“Який сенс піаритися на відкритті нових відділень Охматдиту, якщо там фактично лікувати дітей можуть 50% медиків? У новому відділенні онкології, по якому ходив Зеленський з 48 необхідних медиків у наявності один лікар і одна медсестра! При таких виплатах яка надія на якісне лікування важкохворих дітей України?”, – зауважила екснардеп.

Відправ другу:
Залишіть коментар