Пішов із життя викладач юридичного факультету УжНУ

Передчасно помер кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри міжнародного права юридичного факультету ДВНЗ «УжНУ» Динис Георгій Георгійович.

Про це повідомляє Юридичний факультет УжНУ.

Георгій Георгійович із відзнакою закінчив факультет міжнародних відносин та міжнародного права Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка, працював на Ближньому Сході та в Африці, в наукових інститутах Академії наук України. Проводив наукові дослідження та лекції в університетах США (Джорджія, Орегон, в юридичній школі Еморі (Атланта), Карловому університеті (м.Прага).

У 1996-1998.рр. працював в якості юридичного експерта Робочої групи Ради Європи з питань підготовки Європейських Конвенцій захисту гірських регіонів та сільськогосподарських районів. Обирався Комітетом Міністрів Ради Європи Радником Комітету Радників Центральної та Східної Європи (Рада Європи) з питань транскордонного співробітництва (1998-2001рр.).

Автор більше 60 наукових, навчально-методичних публікацій з міжнародного права, права ЄС у вітчизняних та зарубіжних виданнях.

Очолював кафедру міжнародного права юридичного факультету ДВНЗ «УжНУ» з дня її створення.

Прощання відбудеться 2 березня, о 15:00, на Кальварії в будинку ритуальних подій.

Відправ другу:
Залишіть коментар