Прикордонники розповіли, яка ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

За добу 11 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 85 тисяч осіб та понад 18 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 40 тисяч осіб. Більше 24 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 44 тисячі осіб, майже 41 тисяча з них – громадяни України.

Оформлено 83 вантажівки з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 16 осіб – 9 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 7 осіб затримані поза пунктами пропуску.

Крім того, ще 10 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 1 псевдостудента, 1 «багатодітного батька» та 7 осіб «непридатних до військової служби». У паспорті ще 1 було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном.

Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар