Підтримаємо разом: в Ужгороді з'явилась цікава петиція для власників собак (ФОТО)


Віталій Глагола повідомляє про створення нової цікавої петиції.

Це стосується встановлення спеціальних станцій для прибирання за собаками в Ужгороді. Ця проблема дуже наболіла для ужгородців. Адже чи не кожного дня люди жаліються на власників собак.

Увага! Прошу підтримати петицію про “Встановлення спеціальних станцій для прибирання за собаками в Ужгороді”. Я створив її коли побачив скільки ж власників собак вигулюють своїх домашніх улюбленців на оновленій набережній Незалежності. Переважна більшість із них не прибирають за своїми чотирилапими друзями мотивуючи це тим, що пакет не взяли із собою, а так би прибрали. Я розумію, що для частини це відмазка, але для декого це дійсно так. Хто не буде прибирати за улюбленцем – пропоную ввести міський штраф 1700 грн. Якщо такі спеціальні станції не встановити – скоро полулярні місця відпочинку містян перетворяться на “мінні поля”. Крім того, після встановлення таких станцій – ввести серйозні штрафи для господарів тварин, які за ними не прибирають.

Якщо ви підтримуєте цю думку підпишіть петицію і зробіть репост цього допису. Європейський порядок має бути і в Ужгороді! Давайте починати із себе!
Підписати можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/uzhgorod/Petition/View/50

Відправ другу:
Залишіть коментар