Підняття рівня річок, грози та град очікуються на західній Україні впродовж вихідних

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає про підвищення рівня води в річках на західній Україні та ускладнення погодних умов 11-12 липня у цьому ж регіоні.

“За даними Укргідрометцентру, 11-13 липня, при подальшому підвищенні рівня води з добовою інтенсивністю 1-3 см, на річці Прип’ять у створi поста Рiчиця відбуватиметься подальше перевищення небезпечної відмітки затоплення сільгоспугідь, господарських споруд, присадибних ділянок в окремих прирічкових населених пунктах Ратнiвського району у Волинській області”, — йдеться в повідомленні рятувальників.

Згідно з ним, увечері 11 та впродовж 12-13 липня на рiчках басейнiв Сяну та Днiстра (на Львівщині та Прикарпатті) очiкується підйом рівнів води на 0,3-1,3 м. При значних дощах можливе формування значного місцевого та схилового стоку.

Крім того, на річці Стрв’яж бiля села Луки Самбірського району Львівщини можливий початковий вихід води на заплаву.

Також у ДСНС попередили, що 11 липня у більшості західних областей вдень грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с І-го рівня небезпеки. 12 липня значні грозові дощі (ІІ-го рівня небезпеки) в Карпатах та на Закарпатті сильні дощі.

Відправ другу:
Залишіть коментар