Під Закарпатською ОДА мітингують медики та працівники бібліотек (ВІДЕО)

На площі Народній в Ужгороді поблизу будівлі Закарпатської ОДА перед засіданням облради зібралися близько сотні людей на мітинг. Це медики, працівники бібліотек та учасники війни в Афганістані, — повідомив кореспондент Суспільного з місця події.

Працівники бібліотеки вийшли проти реорганізації дитячої бібліотеки. Медики — проти реорганізації медзакладів. Учасники війни в Афганістані, російсько-української війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС вийшли проти об’єднання медзакладів, зокрема військового госпіталю.

Голова обласної організації профспілки Володимир Турок 27 жовтня надіслав електронного листа Суспільному, в якому повідомив: “Під час акції протесту до обласної ради буде висунуто вимоги зняти з порядку денного четвертої сесії VIII скликання питання приєднання 15 обласних закладів охорони здоров’я до Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака та надалі не планувати такі рішення без суспільного обговорення і погодження з медичною громадськістю краю. До медиків долучаться також члени профспілки галузей освіти та культури”.

За порядком на місці події стежать поліцейські. Деякі учасники намагалися зайти всередину сесійної зали. Правоохоронці впустили тільки декількох людей.

До учасників мітингу вийшли голова облради Олексій Петров, нардеп від “Слуг народу” та Михайло Рівіс. Також до людей вийшли депутат від “ЄС” Михайло Рівіс та депутат від партії “Рідне Закарпаття” Володимир Чубірко, які повідомили мітингувальникам, що ініціюватимуть на сесії відставку голови облради Олексія Петрова.

Як нам стало відомо з власних джерел, Володимира Чубірка від партії “Рідне Закарпаття” обрали головуючим на засіданні Закарпатської обласної ради. За проголосували 34 депутати.

Відправ другу:
Залишіть коментар