Під час «карантину вихідного дня» на Закарпатті поліцейські перевірили близько 700 суб’єктів

У складі 44 рейдових груп близько 100 поліцейських перевірили дотримання «карантинних вимог вихідного дня» власниками торговельних та розважальних закладів, а також водіями транспортних засобів. Крім того, поліцейські продовжують роз’яснювальну профілактичну роботу з населенням регіону

Протягом 14-15 листопада близько 100 поліцейських, які разом із представниками інших уповноважених органів працювали в складі 44-х спеціальних груп, провели рейди на території всіх районів області.

Рейдові групи перевірили 698 суб’єктів господарювання та склали 24 адміністративні протоколи за порушення протиепідемічних вимог за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, поліцейські припинили діяльність закладів громадського харчування, а також закладів торгівлі й побутового обслуговування на території Хустського, Тячівського, Рахівського, Свалявського, Виноградівського районів та на Перечинщині, Ужгородщині, Мукачівщині та Міжгірщині.

Поліцейські Закарпаття продовжують працювати в посиленому режимі та стежити за дотриманням громадянами карантинних обмежень. Водночас правоохоронці звертаються до закарпатців з проханням бути законослухняними та свідомими, адже в боротьбі з поширенням небезпечного вірусу COVID-19 важлива відповідальність кожного з нас.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар