Під Балогою хитається мандат - суд виніс 12-й вирок щодо фальсифікацій виборів на 69 окрузі

Про це громадський діяч та політик Едгар Токар розповів на своїй сторінці у соцмережі FB.

Молодий політик влітку балотувався до ВРУ від політичної партії “Слуга народу” по 69 одномандатному окрузі з центром у м. Мукачево. Й хоча результати соціологій та екзит-полів вказували на впевнену премогу Токаря, після підрахунку бюлетнів, з перевагою у кілька сотень голосів, переміг Віктор Балога.

Як виявилося пізніше, перемогу нардеп здобув виключно завдяки численним махінаціям. В судовому порядку вже доведено вину членів різних ДВК в 69 окрузі, які видавали бюлетні людям, що знаходилися у той момент закордоном.

Значні фальсифікації відбулися й на дільницях у ромських посленнях та у Центральній районній лікарні, куди, до слова, нещодавно мерія закуповувала тест системи на ковід-19 від брата мера Мукачева.

Сьогодні Едгар Токар вчергове повідомив про новий вирок у справі по фальсифікаціям виборів на 69 окрузі.

Далі – публікація політика:

Сьогодні Мукачівський міськрайонний суд виніс 12-й ✊ вирок по справі фальсифікації виборів.

Таким чином, в суді доведено, що на чотирьох дільницях 69-го округу результати виборів – спотворені. Це – села Завидово, Червеньово, Лалово в Мукачівському районі і село Суха в Іршавському районі. Справа по фальсифікаціях на дільниці в селі Пістрялово вже на розгляді в суді💪

Ще 22-го липня ми були впевнені, що всього в 69 окрузі сфальсифіковано близько 4 тисячі голосів виборців. Тоді багато хто міг сумніватися у цих цифрах. Однак тепер, через 10 місяців після виборів, ці слова підтверджуються судовими рішеннями.

Ми рухаємося крок за кроком і продовжуємо доводити кожен факт фальсифікацій. Це великий обсяг роботи, десятки томів матеріалів, сотні допитів та інших слідчих дій.

Головне управління національної поліції в Закарпатській області спрацювало ефективно, а тому сподіваюся, що кожен факт фальсифікації буде доведений. Ті, хто паплюжив результати голосування, повинні усвідомити, що вони вчинили тяжкі злочини і відповідальність за це є невідворотною.

За нашими підрахунками, фальсифікації були також на дільницях ще у 12-ти селах і в місті Мукачево. А це – ще декілька сотень сфальсифікованих голосів.

На жаль, ми бачимо що окремих членів ДВК підставили, змусивши займатися фальсифікаціями. Ці факти також будуть розслідувані. Принаймні, я обіцяю, що ми зробимо усе від нас залежне, аби люди повірили, що чесні вибори на Закарпатті, вперше за 29 років незалежності, будуть – розповів політик.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. У Великих Лучках уже 20 років постояно фальсіфікують вибори. 100% і тепер були сфальсифіковані бо більше половини людей йдуть на заробітки!!!