Петро Доброміський: Найцінніше у людини – це її життя і здоров’я, і ми, депутати, повинні дбати про них

Народний обранець Петро Доброміський на першому пленарному засіданні третьої сесії облради озвучив два запити.

Один стосувався необхідності виділення з обласного бюджету в 2016 році коштів для реконструкції та встановлення нових енергозберігаючих вікон в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в с. Сільце Іршавського району.
Інший запит – щодо необхідності забезпечення ургентної лабораторії акушерсько-гінекологічного корпусу Іршавської районної лікарні (вул. Комарова) необхідним лабораторним обладнанням (аналізатор, фотоелектроколориметр, електронні ваги, засоби вимірювання, мікроскопи).

– У Іршавській районній лікарні, – наголосив Петро Петрович, – протягом року лікується близько 18 тисяч жителів району. Відповідно кожному необхідно зробити аналізи перед призначенням лікування У приватній лабораторії це дороге задоволення для людей, що обтяжені іншими витратами на життя. Лікарняна лабораторія, як відомо, робить їх безоплатно. Інший аргумент, що не менш важливий, – це цілодобова робота ургентної лабораторії, яка робить забір аналізів і через годину – півтори видає результати. Зараз лаборанти та лікарі працюють на залишках обладнання, яке не оновлювалося багато років. При оновленні обладнання це значно пришвидшить їх роботу та й якість буде кращою, а звіди – ефективнішим лікування. А найцінніше у людини – це її життя і здоров’я і ми повинні дбати про них.
Обидва запитати були підтримані депутатським корпусом облради та направлені в обласну державну адміністрацію для вирішення.

Прес-служба Закарпатської облради

Відправ другу:
Залишіть коментар