Перші ознаки цукрового діабету

Багато ознак розвитку діабету видно неозброєним оком. Якщо вчасно звернути на них увагу, важких наслідків хвороби можна уникнути.

1. Ожиріння.
Причина цукрового діабету – високий вміст глюкози в крові, викликанbq нестачею гормону інсуліну, який перестає вироблятися підшлунковою залозою (діабет 1 типу), або його вироблення порушена (діабет II типу). 90% хворих страждають діабетом II типу.

У людей з ожирінням цукровий діабет або вже є, або з’явиться найближчим часом, якщо вони не нормалізують вагу.

2. Потреба солодкого.
Головного мозку для харчування потрібна глюкоза. Після прийняття їжі концентрація глюкози в крові збільшується. Але якщо чутливість до інсуліну порушена, глюкоза не надходить у мозок, а перетвориться в жировій тканині в жири, що ще більше збільшує резистентність до інсуліну. А мозок і раніше вимагає їжі, особливо солодкої. Тому людина більше їсть і ще більше поправляється.

3. Хронічна втома.
Таку приховану ознаку цукрового діабету багато хто намагається пояснити високою завантаженістю, нестачею сну, неправильним харчуванням, стресами. Насправді, при цукровому діабеті підвищена втома і стомлюваність – результат того, що м’язи і мозок не отримують достатньої кількості глюкози.

Відправ другу:
Залишіть коментар