Переховувався у лікарні: поліція розшукала хустського гінеколога, який винен у смерті породіллі


Працівники Хустського відділу поліції провели ряд заходів, в результаті яких встановили місцезнаходження лікаря Хустської районної лікарні Олександра Безручко.

Попередньо суд виніс чоловікові вирок, за яким його було визнано винним у неналежному виконанні професійних обов’язків. Йдеться про смерть 30-річної породіллі, яка була пацієнткою цього гінеколога.

Судом медикові було призначено міру покарання – 1 рік позбавлення волі. Також чоловіка зобов’язали виплатити моральну та матеріальну шкоду родичам померлої. Проте медик переховувався від виконання вироку суду.

Поліція знайшла гінеколога, який винен у смерті жінки в Хусті

Вчора, 30 липня, працівники Хустського відділу поліції отримали інформацію, що розшукуваний може перебувати в місцевій лікарні, де його й виявили. Зараз, через незадовільний стан здоров’я гінеколога, він перебуває під наглядом медиків.

“Також чоловік знаходиться під охороною поліцейських. Як тільки стан чоловіка покращиться, його буде доставлено до установи виконання покарань”, – запевнили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Відправ другу:
Залишіть коментар