Переслідування контрабандистів: на українсько-румунському кордоні знайдено дві тисячі пачок сигарет


Минулої доби військовослужбовці Держприкордонслужби під час спільної перевірки з румунськими прикордонниками виявили тютюнову контрабанду по обидва боки кордону, пошкоджений загороджувальний паркан та проводили заходи по затриманню правопорушників.

Вночі неподалік кордону прикордонники служби “Ділове” спільно з військослужбовцями виявили групу невідомих осіб з пакунками. Незважаючи на попереджувальні постріли зловмисники полишали свої речі і через річку Тису змогли втекти від правоохоронців до сусідньої Румунії.

Під час огляду місцевості військовослужбовці знайшли 4 пакунки, в яких знаходилось 2 тисячі пачок сигарет. Суміжна сторона на території Румунії виявила ще 2 пакунки сигарет. Продовжуючи пошуки правопорушників, українські прикордонники виявили на цьому ж напрямку пошкодження загороджувального паркану, зокрема порізану «Ягозу». Румунські ж прикордонники виявили навпроти 1 пакунок сигарет.

Щодо виявленого пошкодженого паркану до Рахівського відділення поліції в Закарпатській області прикордонниками направлено повідомлення для внесення в ЄРД за ч.1 ст.194 Кримінального Кодексу України «Умисне знищення або пошкодження майна». Тютюнові вироби доставлено до відділу прикордонної служби. Тривають заходи з встановлення кола осіб, причетних до протиправної діяльності.

Відправ другу:
Залишіть коментар