Перекладач із Пакистану працював на Закарпатті за підробленими документами

Сьогодні, 13 серпня, співробітники відділу міграційної поліції ГУНП в Закарпатській області спільно з міграційною службою краю вручили 36-річному мешканцю Пакистану рішення про скасування дозволу на імміграцію в Україні.

Поліцейські під час профілактичного відпрацювання щодо протидії нелегальній міграції з’ясували, що житель Закарпаття отримав дозвіл на проживання в Україні обманним шляхом. Він подав підроблені документи та неправдиві відомості. Щоб перестрахуватися, чоловік навіть звернувся в інший обласний центр країни для отримання дозволу на проживання.

Поліцейські також встановили, що зловмисник мав судимість за незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Всі ці дані завдяки якісно підробленим документам, йому вдалося на недовгий час приховати.

Крім того, чоловік, як носій іноземної мови, надавав послуги перекладача деяким установам, які не знали про його кримінальне минуле.

Тепер він повинен виїхати з території України впродовж місяця з дня отримання рішення про скасування дозволу на імміграцію.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар