Перечинщина вже готується до об’єднання громад

Закарпаття вже працює над добровільним об’єднанням громад. Зокрема, учора т.в.о. голови районної державної адміністрації Іван Бібен провів нараду з цього приводу.
Перечин
У ході наради було проаналізовано пропозиції, надані попередньо органами місцевого самоврядування, які будуть включені до проекту перспективного плану формування територій громад.

Свої пропозиції висловили і депутати районної ради: М.Лабич, М. Чомоляк, Ю.Гартнер, М.Мошак, О.Кравчук. В.Богдан та інші.

До присутніх звернулася голова Перечинської районної організації «Єдиний Центр» НадіяЧомоляк, яка наголосила на значимості та важливості даного питання та усвідомлення відповідальності кожного за майбутнє Перечинщини.

За підсумками наради попередньо запропоновано утворення чотирьох окремих територіальних громад: Перечинської, Т.Реметівської, Порошківської та Дубриницької.

Т.в.о. голови державної адміністрації Іван Бібен зазначив, що об’єднання громад – це добровільний, відповідальний і тривалий процес, який має на меті покращити життєвий рівень населення громад, забезпечити потреби громадян якісними та доступними соціальними та адміністративними послугами, а також полегшити забезпечення фінансовими ресурсами об’єднаної територіальної громади.

Для прийняття відповідних рішень у цьому напрямку, необхідно провести широку роз`яснювальну роботу серед населення, повідомляє Перечинська РДА

Відправ другу:
Залишіть коментар