Перечинщина у "червоній" зоні: як живуть жителі району в умовах карантину (ВІДЕО)

Роботу громадського транспорту дозволили у Перечинському районі попри “червону” зону. Про це сказав перший заступник голови РДА Віталій Дупин.

Джерело: Суспільне Закарпаття

Те, що Перечинщина у “червоній” зоні, вирішили минулої п’ятниці на позачерговому засіданні держкомісії з надзвичайних ситуацій. Наразі це єдиний район Закарпаття, де почали діяти нові обмеження.

На ринках Перечинського району наразі можна торувати лише продуктами харчування, каже перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин. Школи поки на канікулах до 30 жовтня, а далі підуть на карантин. Садочки також зачинені. Однак попри червону зону тут далі працюватиме громадський транспорт.

“У зв’язку з тим, що це гірський район, багато людей працює в Ужгороді, — пояснив Віталій Дупин — деяких інших місцях і не мають можливості добиратися на роботу. Ринки у червоній зоні можуть працювати, але тільки продуктові. Інші речі не можна продавати. За тим стежить поліція. Ми з ними обговорили ці всі моменти. Держпродспоживслужба і поліція попередили всіх у районі про обмежувальні заходи”.

Правоохоронці і працівник Держпродспоживслужби почали перевіряти кафе, ресторани та інші заклади громадського харчування і магазини з непродовольчими товарами. Їхня робота в “червоній” зоні заборонена. Як розповів Суспільному поліцейський Євген Лібра, зранку правоохоронці створили групу, яка їздить по усіх закладах та проводить роз’яснювальну роботу, а при виявленні правопорушень — складає протокол.

На час зйомки матеріалу жоден протокол правоохоронці не склали. За словами Євгена Лібри, за порушення карантинних вимог підприємець сплатить штраф від 17 до 34 тисяч гривень, інші громадяни — до 17 тисяч.

Деталі в сюжеті Суспільного👇

Відправ другу:
Залишіть коментар